Дорогою до лікарні у кареті “швидкої” на світ з’явилося немовля

279675182_7392924474113216_2355737572887534264_nВиклик про пологи надійшов у диспетчерську екстренки 1 травня о 2:33. У селі Свічківка, що на Драбівщині, у 29-річної жінки розпочалися перейми. Відомо було, що у неї це була друга вагітність. Тож бригада, не гаючи ні хвилини, виїхала за вказаною адресою.

«Їхати до Золотоноші далеко, а дорогою у жінки відійшли води. Хвилювався, але сподівався, що встигнемо довезти до лікарні. Адже дітки мають народжуватись під наглядом медиків у пологових відділеннях», – розповідає фельдшер Микола Макаренко.

У селі Великий Хутір медик зрозумів, що жінка народжує. Тож автомобіль зупинили просто на дорозі. Адже у такій ситуації треба діяти злагоджено й швидко. Маля не збиралося чекати, тож стрімко з’явилося на світ і потрапило у теплі і добрі руки фельдшера.

«Це мої перші пологи «на колесах» за 27 років роботи на швидкій. За рік до пенсії мені випало таке щастя, хоча це насправді і величезна відповідальність. Хай і дівчатко, і мама будуть здорові і щасливі в нашій мирній Україні», – ділиться теплотою Микола Григорович.

Провівши необхідні маніпуляції, фельдшер надав допомогу породіллі та новонародженій. Їх доправили до пологового відділення лікарні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.