Дорогою до лікарні на світ з’явилася дівчинка

10 січня надвечір на Чорнобаївщині, під час госпіталізації вагітної до пологового відділення, народилися дівчинка.

Виклик у диспетчерську надійшов о 17:28. 31-річна жінка попросила приїхати швидку у село Придніпровське, повідомивши, що в неї розпочалися перейми. За вказаною адресою терміново виїхала бригада екстренки.

Дорогою до лікувального закладу, вже перед самим Чорнобаєм, фельдшер Катерина Двірна зрозуміла, що доїхати не встигнуть. Тож вирішила зупинити авто і прийняла малечу на світ.

«Страшні не пологи, – розповідає Катерина. – Страшно – ускладнення. Адже в пологовому відділенні поряд із вагітною ціла команда медиків зі спеціальним обладнанням. А в швидкій – тільки власний досвід та родовий набір. Хоча, – сміється, – в мене п’ять хлопців було, а це вже шоста дівчинка. Дівчатка народжуються до дива, а я дуже вірю, що це буде перемога і мир в нашій Україні».

Провівши всі необхідні маніпуляції, фельдшер надала допомогу породіллі та новонародженій. Їх доправили до пологового відділення Чорнобаївської багатопрофільної лікарні, повідомила Ірина Назарок, речниця обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.