Дорогі ветерани! Шановні жителі міста!

завантаження8 і 9 травня в Україні відзначаються Дні пам’яті та примирення, з нагоди незабутнього подвигу визволителів від навали нацизму і вшанування жертв Другої світової війни, та День Перемоги.

У ці дні ми говоримо про сумні події 1939-1945 років. Згадуємо всіх тих, перед ким ми у безкінечному боргу за наше сьогодення, схиляємо голови перед полеглими у боях, у концтаборах, у вирі воєнного лихоліття.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю у руках захистили свободу і незалежність країни та воїнам, які сьогодні захищають цілісність нашої держави на сході України.

Багато років віддаляють нас від тих подій, але ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати неоціненний подвиг ветеранів Другої світової війни – як приклад патріотизму, мужності та справжньої любові до рідної землі.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій прийміть щиру вдячність за відважність, героїзм, витримку, за все, що ви зробили, аби ми сьогодні мали світле та вільне майбутнє.

Зичу міцного здоров’я, благополуччя і затишку у ваших домівках та серцях. Любові і пошани від близьких людей, віри у славне майбутнє нашого міста і рідної України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панують мир, спокій та добро.Зі святом! З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

З повагою міський голова Сергій АНАНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *