Дорогі сміляни, сильні, незламні!

Добігають останні хвилини 2023 року. Він був для всіх українців складним, а для нас завершується трагічно.

Наш ворог не полишає свої методи терору, щоб зламати наш народ, залякати. Від ракетного удару вже вдруге постраждала і Сміла. Жертвами цього терористичного акту стали прості сміляни. На жаль, одне життя вже не повернути. А ремонт і відбудова житла буде нашим завданням номер один на рік прийдешній.

Зараз у нас одна на всіх найзаповітніша мрія, щоб настала Перемога України і запанував мир на нашій землі! Хай повернуться всі рідні, хто за кордоном, та наші славетні воїни, які виборюють наше майбутнє!

Продовжуємо працювати і згуртовуватись. Дякую кожному, хто весь цей час підтримує, допомагає, обігріває, годує, захищає – словом, робить все, щоб бути корисним своєму місту, хто докладає зусиль, щоб вистояла країна: і на фронті, і в тилу. Не стомлюємось дякувати і Силам безпеки і оборони України, кожному захиснику!

Для нас нині новий рік – не свято. Це просто дата у календарі. Згадуємо всіх, хто назавжди залишився у 2023-му, хто поліг за рідну землю на полі бою. Віримо – всі ці жертви не були марними.

Україна переможе, навіть, якщо зараз дуже складно!

З Новим 2024 роком нас усіх!

Сергій Ананко, міський голова

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.