Допомога від волонтерів медичним закладам міста

медоглядВійна з російським агресором триває, але завдяки силі і мужності Збройних Сил України Черкащина залишається регіоном, в якому не ведуться бойові дії.

Ми продовжуємо приймати переселенців, надавати їм і матеріальну, і моральну допомогу. Вся критична інфраструктура нашого міста працює, зокрема, в штатному режимі працюють всі заклади Сміли, які надають медичні послуги.

Триває і співпраця із волонтерами та громадськими організаціями не лише України, а й європейських країн. Так, надходять в Смілу гуманітарні вантажі із Чернівців, які надсилає громадська організація «Гільфе». Допомагає нам німецьке місто Бремен та громадська організація Humanitare Hilfe korbach. Нещодавно отримали гуманітарний вантаж із Німеччини, доставку якого організувала вчитель школи №3-колегіуму Олена Кирилова, яка наразі там проживає.

Однією із важливих складових цих вантажів є медичні препарати, перев’язувальні матеріали, засоби для лікування, які отримали медичні заклади нашого міста – Смілянська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги, Смілянська міська стоматологічна поліклініка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *