Допомога постраждалим жителям Херсонщини – одне із пріоритетних завдань

У Черкаській РВА провели щотижневу нараду. Як зазначили нині на нараді, у Черкаському районі пріоритет номер один на сьогодні – допомога Херсонщині.

Разом з головами громад організовують фінансову та продуктову допомогу жителям визначеної громади Херсонської області, яка постраждала внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. Закликаю небайдужих доєднатись до допомоги населенню затопленого регіону.

Усі, хто бажає долучитися, звертайтеся до сільської/міської ради за місцем проживання. Або за номерами гарячої лінії Черкаського району: 068 277 48 20, 063 051 37 08, 04733 2 00 60.

Черкащиною курсують автомобілі, цілісність і комплектність яких потрібно максимально берегти хоча б на території опорного району. Тому розглянули питання безпеки та підтримки сталого функціонування автомобільних доріг, можливість проведення найнеобхідніших ремонтних робіт на автошляхах району.

Є необхідність остаточно навести лад з блокпостами. Усі несанкціоновані конструкції, які ще залишились, будуть найближчим часом ліквідовані.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.