Домашнім тиранам може загрожувати до двох років ув’язнення

За процесуального керівництва прокурорів Золотоніської прокуратури до суду скеровано 2 обвинувальні акти стосовно жителів Золотоніського району, які систематично вчиняли домашнє насильство.

За версією слідства 28-річний житель с. Шрамківка в стані алкогольного сп’яніння, систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї дружини, що виявлялося у словесних образах, які викликали психічні страждання, емоційне пригнічення та погіршення самопочуття жінки.

Окрім цього, у ході досудового розслідування іншого кримінального провадження встановлено, що 45-річний житель с. Домантове систематично знущався над своєю співмешканкою, що призвело до психологічних страждань, розладів здоров’я.

Як з’ясовано, попередні адміністративні санкції, накладені на правопорушників, не вплинули їхню поведінку, чоловіки й надалі систематично ображали своїх близьких.

У Законі України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» прописано, що таке знущання над близькими є злочином, а закон гарантує невідворотність покарання для домашнього кривдника.

У разі доведення вини правопорушникам загрожує до двох років позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.