Домашнє насильство: двом кривдникам повідомлено про підозру

Ніхто не повинен жити в щоденному страху від психологічного, фізичного, економічного чи сексуального насилля. Це не лише побої, це і образи, погрози та приниження, це умисне позбавлення житла, засобів до існування, документів, це заборона чи примушування до праці, зрештою, це домагання і зґвалтування, які часто прикривають виконанням «подружніх обов’язків».
Запобігання та протидія домашньому насильству є пріоритетним напрямом роботи органів прокуратури.

Лише за минулий тиждень в м. Черкаси двом кривдникам повідомлено про підозру за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїм рідним (ч. 1 ст. 121 КК України).

За даними слідства, 44-річний чоловік, перебуваючи у власному помешканні в м. Черкаси, під час сварки з дружиною наніс їй декілька ударів руками та ногами в обличчя і тулуб.

Унаслідок незаконних дій кривдника 43-річна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована.

Наразі зловмисника затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тривання під вартою.
Також повідомлено про підозру 26-річному жителя міста Черкаси, який наніс тяжкі тілесні ушкодження батьку своєї співмешканки.

За даними слідства, чоловік, перебуваючи поблизу домоволодіння, в якому проживає разом зі своєю співмешканкою та її батьком, на ґрунті особистих неприязних стосунків наніс 60-річному потерпілому удари кулаками по голові та тулубу.

Унаслідок незаконних дій кривдника потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження та був доставлений в лікарню.

Наразі підозрюваного затримано. Сторона обвинувачення звернулася до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 121 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.