Доходи в бюджет та залучення інвестицій: зустріч міської влади та керівників підприємств

dsc_0071_010 лютого у малій залі Будинку рад відбулася зустріч представників міської влади з керівниками промислових підприємств.

Міський голова Сергій Ананко подякував присутнім за те, що відгукнулися на запрошення, тож можна розпочати роботу щодо спільного вирішення питань розвитку міста, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Міська влада відкрита до співпраці та діалогу з керівниками підприємств, цінує кожного платника податку. Адже своєчасна та повна сплата податку спрацьовує на покращення соціально-економічного розвитку міста, на добробут кожного смілянина, зазначив очільник міста.

Також Сергій Ананко зазначив, що за підсумками першого місяця міський бюджет вже недоотримав близько 2 млн. грн. податку. Основним платником податків на сьогодні є соціальна сфера, що не є нормальним.

Міський голова також озвучив, що наразі невизначена ситуація щодо перебування у місті локомотивного депо. Тільки депо в минулому році сплатило 25 млн. грн. податку.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко зазначив, що одним із завданням влади є залучення в місто інвестицій та створення необхідних умов. Він зазначив, що влада готова, за необхідності передати в оренду вільне комунальне майно, а також швидко вирішувати питання щодо відведення земельних ділянок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *