Добрі справи: міська лікарня отримала новий кардіограф

125287552_155597216256954_7080549101190535065_oНещодавно у Смілянську міську лікарню було передано електрокардіограф, який придбав Олександр Воскобойник спільно з партнерами «Урожаю» – товариством «Агрохімпродукт», відомим в країні постачальником мінеральних добрив.

Як розповів депутат обласної ради Олександр Воскобойник, про те, що у цьому медзакладі виходить з ладу старенький прилад, йому розповів Віталій Лисенко, засновник «Агрохімпродукту». Тож вони вирішили допомогти медикам.

У Смілі міська лікарня є опорною для хворих на коронавірусну інфекцію. На сьогодні 40 ліжок, передбачених для хворих на ковід, майже заповнені.

Звісно, пріоритетні лікарні отримують відповідне фінансування від держави, яке покриває певні витрати медичних закладів у боротьбі із цією недугою. Але ж люди мають і інші захворювання та потребують якісного медичного обстеження. Скажімо, під час пандемії коронавірусу під пильним наглядом лікарів мають перебувати люди із серцево-судинними проблемами.

Як зазначив головний лікар міської лікарні Микола Стогній, новий електрокардіограф надзвичайно потрібен, це поліпшить якість діагностики серцево-судинних захворювань.

Щодня електрокардіограми роблять від 40 до 60 пацієнтів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *