До зимових свят у смілянських бібліотеках планують організувати багато цікавих та казкових заходів

книга новорічне святоБiблiотеки Сміли стануть учасниками обласної акцiї «Бібліотека – територія добра». Акція присвячена новорічно-різдвяним святам, та проводитиметься з 1 грудня 2020 року до 2 лютого 2021 року.

Книгозбiрнi долучаються до акції, проводячи різноманітні заходи, як в межах, так і за межами бібліотек, в режимі онлайн, в тому числi на сторінках бібліотек в соціальних мережах i на сайтах.

Для користувачiв та вiдвiдувачiв створять тематичнi фотозони, присвячені народознавчим передноворічним, новорічним та різдвяним святам, презентація світлин в закладах, соцмережах, на дошках оголошень біля бібліотечних закладів.

Бiблiотекарі підготують новорічно-різдвяну казкову феєрію для дiтей, на територіях біля бібліотек, в онлайн форматі з привітаннями родин громади, створення новорічно-різдвяних поробок, відеопобажань, відеопрезентацій, написання побажань святому Миколаю, проведення конкурсів на краще читання віршів.

– Участь у дійстві також візьмуть представники громади, працівники культури, освіти, керівництво мiста. Під час новорічно-різдвяних свят нашi бібліотеки будуть місцем, де панує творча та казкова атмосфера, – зазначають у міській централізованій бібліотечній системі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *