До юних смілян завітала волонтер із Америки

233658156_1988554481297138_1631232597870944539_nДнями до Смілянської дитячої книгозбірні завітала волонтер зі США (штат Мінессота) Сенді Бекінгем разом зі своєю помічницею Анною Фартушною.

Пані Сенді вже не перший рік співпрацює з дитячою бібліотекою. Нині провела творчу зустріч з активними відвідувачами, учнями 2-х-6-х класів школи №-3-колегіуму, НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора, ліцею «Лідер», шкіл №№7та 13.

Діти з цікавістю слухати книгу «Cookie countdown» англійською мовою. З захопленням брали участь у майстер-класі, який провела гостя з Америки. За допомогою солодкої різнокольорової глазурі декорували печиво. В своїх роботах проявили творчу фантазію, оригінальний стиль та креатив.

В кінці зустрічі юні майстри отримали від гості домашнє завдання: збудувати за допомогою маршмелоу архітектурну конструкцію (вежу) та оформити чашку в техніці декупаж. Готові вироби будуть представлені у фотозвіті та на виставці в бібліотеці.

Ігровий куточок читального залу сектору обслуговування 1-4 класів та дошкільнят, який користується неабиякою популярністю серед маленьких читачів, поповнився новою іграшкою – орангутангом. Також бібліотека отримала в подарунок від пані Сенді набір канцтоварів та нові книги англійською мовою.

Юні відвідувачі та працівники книгозбірні подякували гості із Америки та її помічниці Анні Фартушній за цікаві заходи, увагу та багаторічну підтримку.

Такі зустрічі надовго залишаються в пам’яті дітей, дарують нові знання, позитивні емоції, та що не менш важливо, допомагають вивчати англійську мову, розповіли у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *