До яких змін варто готуватися найманим працівникам та роботодавцям Черкащини?

До-яких-змін-варто-готуватися-найманим-працівникам-та-роботодавцям-ЧеркащиниДекому ніде працювати, послуги інших вже не актуальні, а багато починають все з нуля. Більшість черкаських підприємств адаптуються до нових умов і таким чином забезпечують зайнятість працівників.

Своє виробництво вони зорієнтували на потреби наших військових. У регіоні затребуваними стали медики, швачки, підсобні робітники, водії та логісти.

З початку війни в Черкаській обласній службі зайнятості зареєстровано 11 135 безробітних. Серед них 17,9 % – переселенці з інших областей України. Помітно зросла реєстрація протягом останніх двох місяців.

Якщо у червні минулого року фіксувалося 2050 безробітних, то у цьому році їх реєстрація збільшилась на 21,5 %. Зараз щодня в філіях та центрах зайнятості області реєструється близько 100-120 безробітних.

За оцінками фахівців, найбільше потерпіли від наслідків війни наймані працівники, малий та середній бізнес. Однак кількість тих, хто потрапив під скорочення, за опитуванням, становить 50%.

З початку повномасштабної війни, за сприяння центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості, роботу отримав 8951 безробітний, що на 40,1 % менше, ніж у відповідному періоді 2021 року.

Завдяки урядовим ініціативам, Черкаський обласний центр зайнятості продовжує реалізацію програми з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Наразі 177 роботодавці вже отримали компенсації за 355 працівників.

Між тим, варто наголосити, що з 24 лютого, на час дії воєнного стану в Україні, для безробітних, які перебувають у статусі понад 30 днів, а також для тих, хто не має спеціальності і вперше працевлаштовується, підходящою є робота, яка не потребує кваліфікації та професійної підготовки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.