До виборів майже два місяці, а спостерігачі вже фіксують перші серйозні порушення в областях (Відео)

До виборів майже два місяці, а спостерігачі вже фіксують перші серйозні порушення в областях. Про недобросовісну агітацію з боку кількох кандидатів у президенти вже заявили в громадських рухах «Опора» та Комітет виборців України. Про створення регіональної мережі з підкупу виборців заявив народний депутат Андрій Немировський. За його даними – технологічні групи однієї з партій організували схему, за якою так звані старші виборчих дільниць через агітаторів контролювали дані про людей, готових продати свій голос. В документах, які оприлюднив нардеп, – фінансові звіти, вказівки щодо обходів під виглядом громадської організації, зразки анкет та поетапні кроки виконання доручень із підкупу. Усі матеріали – передані в прокуратуру та поліцію. Нардеп також проситиме силовиків надати захист людині, яка передала ці відомості і дозволила їх оприлюднити.

Андрій Немировський, народний депутат України:

– Під час проведення нарад, зустрічей з виборцями, зібрань – в приватних бесідах пропонують прихильникам віддати свій голос за кандидата в президенти Юлію Володимирівну за матеріальну винагороду в сумі 500 гривень. За наявною інформацією групи з підкупу виборців створені як мінімум в двох областях України, що свідчить про можливу їх наявність в інших регіонах.

В Україні вже був прецедент реальної кримінальної справи за фактом підкупу виборців – після місцевих виборів жінка з Кілії, що на Одещині, отримала реальний термін – п’ять з половиною років позбавлення волі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *