До відома керівників суб‘єктів господарювання

У м.Сміла розміщений та працює навчально-консультаційний пункт (НКП), який є структурним підрозділом Навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

НКП в межах своїх повноважень, забезпечує проведення занять за програмами курсового та практичного навчання з цивільного захисту відповідно до Плану комплектування Центру слухачами, затвердженого розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 21.12.2019 №865 та Плану-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань, затвердженого міським головою. Навчально-консультаційний пункт надає безкоштовну консультаційно-методичну допомогу керівництву установ, підприємств, організацій міста з підготовки та проведенні спеціальних об’єктових навчань і тренувань з практичного відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації, планами локалізації і ліквідації наслідків аварій та інструкцій щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.
Також НКП проводить просвітницько-інформаційну роботу серед населенням міста за місцем його проживання щодо особистої і колективної безпеки у надзвичайних ситуаціях та пропаганду знань з цивільного захисту через методичне керівництво роботою консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.
Керівництву суб’єктів господарювання надаються методичні рекомендації по розробці плануючої, програмно-методичної документації, інформаційно-довідкових і наочних матеріалів з навчання працівників діям в умовах надзвичайних та аварійних ситуаціях, терористичного акту та особливого періоду.
Виконуються інші послуги які передбачені законодавством України з питань цивільного захисту та завданнями навчально-консультаційного пункту.
Функціональне навчання з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання проводяться за контрактом, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, відповідно до постанови КМУ від 23 жовтня 2013 року №819.
Відповідно до Плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в першому півріччі 2020 року на НКП заплановані семінарські заняття з керівним складом та фахівцями цивільного захисту суб’єктів за категоріями:
1. Посадові особи, на яких покладені обов’язки за
підготовку (інструктажі) працівників щодо 24-25.02
дій у НС, керівники навчальних груп.

2. Керівники та особи, які очолюють штаби
керівництва спеціальних об’єктових навчань і 16-17.03
тренувань.
3. Особи відповідальні за роботу консультаційних 23-24.03
пунктів при органах місцевого самоврядування. 06-07.04
4. Особи, які очолюють об’єктові формування ЦЗ. 27-28.04
11-12.05
25-26.05
08-09.06
5. Інженерно-технічні працівники, які очолюють
ланки (групи) з обслуговування захисних споруд. 15-16.06

По всім питанням проведення занять, консультацій та практичної допомоги в підготовці спеціальних об’єктових навчань і тренувань, інших питань з цивільного захисту, звертатися в навчально-консультаційний пункт або відділ з питань ЦЗ та ОР за адресою: м.Сміла, вул.Незалежності, 37 (поряд з приміщенням відділу з питань ЦЗ та ОР), електронна адреса: smelamns@ukr.net.

Відділ з питань ЦЗ та ОР виконавчого комітету Смілянської міської ради,
Навчально-консультаційний пункт м.Сміла.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *