До уваги внутрішньо переміщених осіб

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області нагадує, що виплата пенсії внутрішньо переміщеним особам, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 (із змінами, внесеними постановою від 08.06.2016 року № 365) та постанови Правління Пенсійного фонду України від 08.04.2016 № 7-1 (зареєстрована в Мінюсті України 26.04.2016 за № 633/28763), здійснюється виключно через рахунки та мережу установ «Державний ощадний банк України».

Для отримання пенсійних виплат внутрішньо переміщені особи звертаються до відділення «Ощадбанку» для відкриття рахунку. Після цього подають заяву до органу Пенсійного фонду України про виплату пенсії на цей рахунок.

«Ощадбанк» здійснює виготовлення платіжних карток внутрішньо переміщеним особам, які одночасно є пенсійним посвідченням.

Заяву про видачу такого посвідчення разом з паспортом, реєстраційним номером облікової картки платника податків та фотокарткою (розміром 3 х 2,5) необхідно подати до управління Пенсійного фонду за місцем проживання.

Джерело: Управління Пенсійного фонду України
в м. Смілі та Смілянському районі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *