До уваги тих, хто бажає служити в Збройних Силах України!

IMG_20190517_090447_новый размер17 травня у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості чоловіки віком від 22 до 50 років та учасники бойових дій відвідали семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Спікером був Андрій Андрійович Романенко – заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення. Він запропонував чоловікам долучатися до служби за контрактом. Наразі особливо затребувані офіцери, водії для техніки, яка знаходиться на озброєнні бригади.

Пан Олег – один із учасників заходу. Чоловік за фахом будівельник. Наразі легально не працевлаштований: «Я подумаю щодо цієї пропозиції. Пораджуся з родиною.»

Андрій Романенко розповів учасникам семінару про переваги і недоліки служби, про умови контракту, про права та обов’язки військовослужбовців. Семеро учасників семінару зацікавилися пропозицією під час заходу.

Всі бажаючі служити за конрактом можуть звертатися до Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату  або до Андрія Романенка особисто за телефоном 0937573326.

Інформація Смілянського міськрайонного ЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *