До уваги підприємців – платників єдиного податку

Смілянська ОДПІ нагадує, що фіксовані ставки єдиного податку встановлюються кожною територіальною громадою, але не менше граничного розміру, визначеного п.293.2 ст. 293 Податкового кодексу: 10% від розміру прожиткового мінімуму – для першої групи та 20 % від мінімальної заробітної плати – для другої групи платників єдиного податку.
При цьому у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї адміністративно – територіальної одиниці, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для відповідної групи таких платників.
Також повідомляємо, що у зв`язку з прийняттям місцевими радами з 2017 року оновлених ставок єдиного податку для платників другої групи на даний час існують тимчасові труднощі технічного характеру щодо нарахувань єдиного податку. Можливе існування безпідставного податкового боргу.
Фахівцями області проводиться індивідуальна робота по кожному з таких платників, з урахуванням умов здійснення діяльності. В найкоротший термін вказані невідповідності будуть усунені.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *