ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Шановні громадяни! У зв’язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією в нашій країні працівники транспортної міліції закликають вас не бути байдужими і звертати увагу на підозрілі предмети (залишені речі, коробки, валізи і т.д.)
Не робити самостійно спроб з’ясовувати їх вміст, а відразу повідомляти в органи внутрішніх справ.
Заради власної безпеки та безпеки своїх рідних, а також інших громадян просимо повідомляти про підозрілих осіб, або громадян, які виношують наміри спричинення терористичних дії спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні.
На даний час, деякі громадяни незаконно зберігають при собі, а також намагаються незаконно вивезти із зони АТО зброю і вибухівку з метою подальшого її застосування та продажу.
За такі дії передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Крім того, потрапивши у злочинні руки, зброя може наробити багато лиха.
Пам’ятайте, що безпека в нашому домі залежить від кожного з нас.
При виявлені підозрілих осіб та речей просимо повідомляти на телефонну лінію чергової частини лінійного відділу на станції ім. Т. Шевченка на Одеській залізниці за адресою: м. Сміла, вул. Північновокзальна, 5 або за телефонами: (04733) 5-21-02, 3-62-72.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *