До суду скеровано справи відносно двох жителів Одещини, які передавали дані про ЗСУ

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти відносно жителів Одеської області, за фактом передачі даних про розташування, переміщення та рух підрозділів ЗСУ.

Жінка восени 2023 року, спільно із сином, який наразі перебуває на території російської федерації, систематично передавали інформацію про переміщення, рух та розташування сил оборони на території Ізмаїльського району Одеської області.

Підозрюваний, через свою сторінку у соцмережі «Вконтакте», надавав представникам так званої «народної міліції днр» дані про розташування, переміщення та рух підрозділів ДПС та ЗСУ на території Одеської області.

У зв’язку з його переховуванням на території держави-агресора, особу оголошено у розшук і відносно нього проводилось спеціальне досудове розслідування.

Жінка у телефонних розмовах виправдовувала російську агресію та глорифікувала представників збройних сил рф.

У листопаді 2023 року її було затримано в Одеській області. Вона мала намір виїхати до свого сина в рф та вже встигла придбати квитки до Молдови.

Наразі жінка утримується під вартою без визначення розміру застави.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 114-2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.