До суду скеровано справу щодо чоловіка, який на співпрацю із росіянами

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Херсон, причетного до державної зради та колабораційної діяльності.

За даними слідства, 40-річний громадянин України у 2022 році добровільно обійняв посаду «начальника відділу інформаційних технологій військово-цивільної адміністрації Херсонської міської територіальної громади Херсонського району Херсонської області» в незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Херсон.

Чоловік співпрацював з керівним складом окупаційної адміністрації російської федерації в Херсоні, бажаючи проявити відданість окупаційній владі держави-агресора.

Обвинувачений сприяв проведенню підривної діяльності проти України представникам рф, забезпечував інформаційну безпеку та реалізовував плани розвитку інформаційних технологій та електронного управління незаконно створеного органу влади.

Бажаючи співпрацювати з державою-агресором після деокупації м. Херсон Силами оборони України, виїхав на тимчасово окуповану територію АР Крим.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України обвинуваченого оголошено в розшук та судом надано дозвіл на його затримання.

Довідково: санкція ч. 2 статті 111 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.