До суду скеровано ще 2 обвинувальні акти стосовно колаборантів

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох жителів Луганщини за фактами державної зради та колабораційної діяльності.

Встановлено, що 63-річний житель Луганської області у листопаді 2022 року добровільно пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду «начальника територіального відділення державної установи – республіканський центр зайнятості луганської народної республіки в місті Свердловськ і Свердловському районі» у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Довжанськ Луганської області.

На цей час чоловік продовжує працювати на органи окупаційної адміністрації.

Інший обвинувачений – 61-річний житель м. Луганськ, будучи засновником та директором товариства з обмеженою відповідальністю, яке надає Інтернет-послуги, налагодив співпрацю з так званою «луганской таможней».

Чоловік із січня до грудня 2023 року провадив господарську діяльність, забезпечуючи доступ до мережі Інтернет в точках надання послуг вказаній організації.

Наразі вживаються активні заходи щодо розшуку обох підозрюваних.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.