До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього українського спортсмена, який став депутатом від партії «единая россия»

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Донецька, який пішов на співпрацю з представниками держави-агресора.

За даними слідства, 30-річний чоловік, колишній професійний український спортсмен, чемпіон світу зі змішаних єдиноборств, у вересні 2023 року був обраний депутатом до незаконного органу влади, створеного на тимчасово окупованій території – «народного совета донецкой народной республики» від політичної партії «единая россия», а в подальшому увійшов до складу «комитета народного совета по физической культуре, спорту и туризму».

Обвинувачений неодноразово брав участь у проведені заходів політичного характеру та виступав в ефірах пропагандистських телеканалів країни-агресора як представник політичної партії «единая россия».

Наразі його оголошено в розшук.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.