До суду скеровано обвинувальний акт стосовно донеччанина-зрадника

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Донецьк, якому інкриміновано державну зраду та участь у терористичній організації.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 53-річний чоловік з 2014 року добровільно брав участь у діяльності терористичної організації «донецька народна республіка», зокрема допомагав терористам у створенні в структурі «мвс днр» медичного відділу на інфраструктурній базі відділу медичного забезпечення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області.

Також обвинувачений підшукував кадри з числа колишніх співробітників вказаного підрозділу та займався формуванням матеріально-технічної бази.

У 2015 році він обійняв посаду так званого начальника медичного відділу мвс днр.

А з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України перейшов на бік ворога та продовжив працювати «начальником медичного відділу мвс днр».

Своїми рішеннями і діями він сприяв утвердженню окупаційного режиму та виконанню незаконних рішень держави-агресора на тимчасово окупованій території Донецької області, забезпечував інтеграцію структурного підрозділу «мвс днр» до силових структур рф. Підписав низку контрактів на користь «мвс днр», а також виконував інші завдання окупантів.

Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

У разі доведення вини чоловікові загрожує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.