До суду передано справу стосовно луганчанки, причетної до колабораціонізму

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури затверджено та передано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням жительки Луганська у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 КК України (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території).

У суді прокуратура доводитиме, що жителька Луганської області з березня по цей час, здійснює господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території.

Фігурантка розслідування, обіймаючи посаду начальника відокремленого підрозділу «Республиканский центр организации перевозок» ГУП лнр «Луганский автодор», безпосередньо підпорядкованого незаконному органу влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Луганськ – Міністерству інфраструктури і транспорту «лнр», організовує та забезпечує провадження ним господарської діяльності, а саме – надання платних послуг автобусних пасажирських перевезень та наповнення «державного» бюджету «лнр» за рахунок коштів, отриманих від такої господарської діяльності.

Підозрювана оголошена в розшук. Тривають заходи щодо її відшукання та затримання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.