До суду передали справу щодо підприємця, через якого у спортшколі небезпечно проводити заняття

судЗавершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства-забудовника за фактом зловживання наданими повноваженнями під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи у Черкасах (ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, підозрюваний протягом 2018 – 2019 років, зловживаючи повноваженнями, умисно допустив відхилення від затвердженої проектної документації, а також застосував матеріали, які не передбачені проектом.

За результатами проведених експертних досліджень встановлено, що подальша добудова, а також використання спортивних залів за їх цільовим призначенням стали неможливими та небезпечними без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або підсилення існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам на загальну суму більш ніж 1,8 млн. грн.

На даний час стосовно обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді застави, а також накладено арешт на його рухоме майно, повідомили у Черкаській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *