До смілянських ліцеїстів завітали працівники служби зайнятості

Нещодавно фахівці Смілянського центру зайнятості провели профорієнтаційний онлайн урок «Твоє професійне майбутнє – в твоїх руках» для 25 старшокласників ліцею «Лідер».

Діти обговорили свої плани на майбутнє, ознайомилися з реаліями та перспективами сучасного ринку праці, отримали інформацію про найбільш затребувані професії, вимоги роботодавців до працівників та поглибили свої знання про світ професій. Також проаналізували помилки, які можуть негативно вплинути на вибір майбутнього фаху та становлення професійної кар’єри.

Майбутнім випускникам презентували профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», яка дає можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі. За допомогою онлайн платформи, учні можуть пройти тестування, яке допоможе їм усвідомити свої інтереси, оцінити власні здібності, можливості, потенціал та розробити план професійного становлення.

Свідомий вибір професії означає детальне дослідження складових формули вибору професії – зазначила фахівець з профорієнтації Інна Дмитренко. Така комплексна робота включає з одного боку – вивчення своїх інтересів та мотивації до професійної діяльності, з іншого – знайомство із професіями, їх вимогами до особистості; з’ясуванням потреби фахівців цих професій на місцевому ринку праці, та співставлення усіх складових формули для визначення оптимального професійного вибору.

У Смілянському центрі зайнятості висловили сподівання, що знання та інформація, яку діти отримали під час заходу, стануть їм у нагоді та допоможуть правильно обрати професійне майбутнє.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *