До реального позбавлення волі засуджено наркозлочинця на Черкащині

Апеляційний суд ухвалив вирок, яким чоловіка засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна за незаконне придбання, зберігання та збут особливо небезпечного наркотичного засобу.

39-річний житель Черкаського району придбав канабіс та зберігав його за місцем свого проживання з метою подальшого збуту.

Під час обшуку працівники поліції виявили та вилучили наркотичний засіб в особливо великих розмірах, а також знаряддя, які чоловік використовував для його подрібнення та фасування.

Суд першої інстанції визнав обвинуваченого винним у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах без мети збуту (ч. 3 ст. 309 КК України) та призначив5 років позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Однак прокурор у суді апеляційної інстанції обґрунтовано довів м’якість призначеного покарання судом першої інстанції та безпідставне неврахування усіх обставин кримінального провадження.

Зокрема, щодо кількості вилученого наркотичного засобу, наявності знарядь для подрібнення та фасування наркотичного засобу, а також інші факти.

За результатами апеляційного розгляду суд скасував вирок районного суду, ухваливши новий вирок, яким чоловіка засуджено до реального покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок апеляційного суду вступив у законну силу з моменту його проголошення, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.