До професійного свята в управлінні статистики навели цікаві факти про легку промисловість Черкащини

легка промисловістьЗа традицією кожної другої неділі червня відзначається професійне свято працівників легкої промисловості. Ця галузь промисловості є найбільш близькою до споживачів.

За даними обласного управління статистики, на підприємствах цієї галузі працює 2,4 тисячі працівників. Підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри у січні–квітні цього року продали продукції на 485,2 млн.грн (1,7% промислової продукції області).

Підприємства легкої промисловості Черкащини виробляють жіночі та дівчачі пальта та плащі, жакети та блейзери, костюми та комплекти, блузки, сорочки та батники, сукні, білизну постільну, футболки, майки, чоловіче та жіноче взуття, одяг виробничий та професійний тощо. Постійно удосконалюючи технологію виробництва, підприємства легкої промисловості, розширюють асортимент і поліпшують якість своєї продукції. У 2020 році експорт текстильних матеріалів та виробів, взуття та головних уборів склав 16,1 млн.дол.США.

У розвиток галузі підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у І кварталі 2021 року спрямували 19,2 млн.грн капітальних інвестицій (4,8% від обсягу капітальних інвестицій у промисловості).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *