До Президента України звернулися із проханням відремонтувати дорогу у Смілу

петиція16 березня на сторінці Офіційного Інтернет-представництва Президента України оприлюднено петицію №22/043678-еп з проханням посприяти ремонту дороги у Смілу. Автор петиції, Олександр Байда, у тексті зазначає:

«Петро Олексійович, звертаюсь до Вас від відчаю, знаю що дане питання не рівень Президента України, але як я бачу без Вашого втручання тут не обійтись, допоможіть будь-ласка вирішити проблему з ремонту автомобільного шляху національного значення Н16 сполученням Золотоноша—Черкаси—Сміла—Умань, в місті Сміла.

Так як і велика кількість громадян, я щодня їду на роботу вищевказаним шляхом, покриття якого взагалі не придатне для їзди, ями місцями сягають 70 см., через що наші громадяни зазнають великих і постійних матеріальних збитків. Якщо це питання не вирішити найближчим часом, то сміляни будуть відрізані від інших міст, виїхати з Сміли в напрямку Черкас, або Києва можна тільки вантажним великогабаритним транспортом. Акції проведені активістами, круглі столи і часті приїзди засобів масової інформації з центральних каналів країни ні до чого не призвели, віз знаходиться на місці, дякую за увагу!»

Для розгляду петиції потрібно зібрати 25 тисяч підписів.

петиція

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “До Президента України звернулися із проханням відремонтувати дорогу у Смілу”

  1. Олександр коментує:

    Я 46 років за кермом, але такого жахіття як у Смілі ще не бачив. Обидві дороги (на Дніпро та на Умань ) практично не існують. Ремонт треба робити негайно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *