До поліції Черкащини на практику прибули курсанти

132783522_1032580327227500_4312174704790496770_o_новый размер24 грудня у Головному управлінні поліції у Черкаській області відбулася зустріч з курсантами, що опановують професії слідчих, дільничних, працівників кримінальної поліції та криміналістів в Національній академії внутрішніх справ, відсьогодні курсанти приступили до стажування в відділах та відділеннях поліції Черкаської області.

З курсантами другого та четвертого курсів, які прибули на проходження стажування зустрівся начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області Іван Давиденко.

На зібранні говорили про організацію проходження практики, під час якої майбутні поліцейські разом з керівниками практики з числа найбільш досвідчених працівників підрозділів поліції, беруть участь у всіх робочих процесах з урахуванням напряму, спеціальності та спеціалізації підготовки.

Іван Давиденко наголосив на тому, що необхідно дотримуватися дисципліни та законності, чітко виконувати поставлені завдання керівниками практики, зауваживши, що головним показником роботи поліцейського є довіра та повага від людей.

Серед курсантів – майбутні працівники кримінальної поліції, слідчі, дільничні офіцери поліції та криміналісти.

На завершення зустрічі курсантам нагадали про вимоги щодо заходів особистої безпеки на службі та в побуті, дотримання службової дисципліни, дотримання карантинних обмежень та заборони керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *