Смілянську міську лікарню №2 (шкіро-венерологічний диспансер) буде приєднано до міської поліклініки для дорослих. Таке рішення ухвалила сесія міської ради. Працівників буде попереджено щодо проведення реорганізації (приєднання), внесення змін в організацію виробництва і праці. Відповідне подання буде направлене до профспілки, а також міського центру зайнятості відповідно до чинного законодавства. Відділ охорони здоров’я має підготувати пропозицію про оптимізацію структури ліжкового фонду «Смілянської міської лікарні №2» та штатної чисельності працівників.
До міської поліклініки приєднали диспансер
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь