До максимальної міри покарання засуджено жителя Черкащини за державну зраду

Судом винесено вирок стосовно жителя Золотоніського району, який обвинувачувався в державній зраді ( ч. 1 ст. 111 КК України).

Прокурором у суді доведено, що обвинувачений у 1996 році був завербований представниками служби зовнішньої розвідки російської федерації та до 2017 року як агент російської розвідки виконував завдання по проведенню розвідувально-підривної діяльності на території України.

Також, обвинувачений на виконання завдань російської спецслужби особисто завербував жителя Києва та відправив його в 2016 році на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, де той брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України, а також виступав на проросійських телеканалах як військовий кореспондент і учасник терористичних організацій «донецька/луганська народні республіки» із засудженням дій української влади щодо стабілізації ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Під час досудового розслідування обвинувачений був затриманий УСБУ в Черкаській області та перебував під вартою, але у 2017 році разом з особами, які затримувались правоохоронними органами України за злочини проти основ національної безпеки, був обміняний на українських військовополонених і переданий представникам так званої «ДНР».

Вироком суду чоловіка визнано винним та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі чоловік у міжнародному розшуку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.