До лав ЗСУ цієї осені призовуть понад 500 черкащан

121108234_684400128849349_3649468718620407455_nВ області розпочалися планові відправки строковиків до військових частин. З 1 жовтня до 31 грудня від Черкащини призовуть 507 осіб.

Про це на пресконференції повідомив заступник обласного військового комісара, начальник відділу комплектування та призову Олег Петров, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Загалом Збройні Сили України поповняться 290 призовниками, Національна Гвардія України – 172, Державна Прикордонна Служба України – 30, Державна Спеціальна служби транспорту – 15.

– Підлягають призову на строкову військову службу придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки від 18 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, – нагадав Олег Петров. – Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни. Участь в проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей призовники не беруть! У зв’язку із пандемією COVID-19 як під час весняно-літнього, так і під час осіннього призову обов’язковим для призовників, які відправлятимуться до військових частин, є результат тесту на коронавірус. Направлення на здачу цього аналізу надаватиметься юнакові під час проходження медичної комісії.

В разі виявлення у громадянина позитивного тесту, йому надаватиметься час на лікування, після якого повторне тестування. Нагадуємо, що будь-яке відвідування громадянами військових комісаріатів відбувається лише в засобах індивідуального захисту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *