До кримінальної відповідальності притягнуто телефонного шахрая, який заволодів коштами пенсіонерки

Вироком Смілянського міськрайонного суду Черкаської області раніше неодноразово судимого жителя Київської області визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що обвинувачений, зателефонував жінці та, видаючи себе за її знайомого, повідомив про потребу в грошових коштах на лікування після дорожньо-транспортної пригоди. Пенсіонерка разом зі своїм сином без вагань перерахували кошти в сумі майже 41 тис. грн. на рахунок однієї з банківських установ.
Хоча зловмисник щиро розкаявся у вчиненому та сприяв розкриттю злочину, ураховуючи ступінь суспільної небезпеки кримінального правопорушення та особу підсудного, прокурор просив суд призначити йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.
Вироком суду обвинуваченого засуджено до 4 років позбавлення волі з застосуванням 2-річного іспитового строку. На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності та наявності підстав для оскарження.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *