До кінця тижня у нашому краї пануватиме дощова погода

дощЧеркащина НА МЕЖІ зони впливу двох різних баричних утворень: з півночі антициклон «FRIDO», з півдня циклонічний вихор, який активізувався у тропосфері від 3 до 12 км.

Незважаючи, на те що атмосферний тиск поступово зростає – опадів не меншає. У погоду активно втручаються АТМОСФЕРНІ ФРОНТИ, а де фронти, там грози, зливи, град та шквалисте посилення вітру. Тож без куртки з водонепроникного матеріалу У НАЙБЛИЖЧІ ДВІ ДОБИ не обійтися.

ДОЩІ знизили небезпеку горимості в лісах області та поповнили ВОЛОГОЗАПАСИ в грунті. Проте, їх кількості було недостатньо припинити грунтову посуху, яка розпочалася під ранніми хлібами на окремих площах східної половини області.

Покращився стан зволоження верхнього шару грунту, який наразі слабко та добре зволожений. З відчутним похолоданням лише уповільнився фазовий розвиток всіх культур, проте це НЕ КРИТИЧНО.

П’ятниця – короткочасні дощі, грози, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 20-25º.

Субота-неділя невеликий короткочасний дощ, вдень місцями гроза. Температура вночі 11-16º, вдень 22-27º.

В ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ свого правління червень ВІДНОВИТЬ статус-кво по-справжньому літньої сонячної та сухої погоди з температурою вночі 13-18º, вдень 25-30º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.