До кінця року в Україні будуть працювати 385 кисневих станцій

завантаженняУ липні 2021 року в українських лікарнях функціонувало лише 50 кисневих станцій. До кінця 2022 року їх буде вже 385. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За словами Міністра, минулого року 118 кисневих станцій вдалося закупити коштом урядової субвенції. Наразі частина з них вже встановлені в лікарнях та надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19.

«118 кисневих станцій були закуплені за кошти урядової субвенції та наразі монтуються в лікарнях. Окрім того, ДП «Медичні закупівлі України» придбало додатково 225 станцій, їх постачання здійснюється вже зараз. Після завершення робіт за один рік кількість постійно діючих кисневих станцій в Україні збільшиться майже у 8 разів», — повідомив Віктор Ляшко.

Наприкінці грудня минулого року ДП «Медичні закупівлі України» уклало договори на придбання 225 кисневих станцій, загальною вартістю у 648 мільйонів гривень.

Продуктивність однієї такої станції — 500 л/хв. Кожна з них має у комплекті додаткові газоаналізатори, витратоміри та можливість дистанційного керування.

Наразі обладнання для автономної генерації кисню вже встановлюється в регіонах, у лікарнях, які надають допомогу пацієнтам, хворим на коронавірусну інфекцію.

Таким чином, після завершення робіт, українські медзаклади матимуть 385 постійно діючих кисневих станцій — це майже у 8 разів більше, ніж торік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *