До кінця тижня у нашому краї стане прохолодніше

Жовтень зігрівав майже літнім теплом, на початку місяця денні максимуми ще сягали 21-25º, а підвищений температурний фон допоміг всім нам економити на обігріві осель.

З початком листопада стало вдвічі прохолодніше. Хоча середній температурний фон ще перевищує норму на 2-3º, але розвиток атмосферних процесів попереджають про неминучість похолодання.

За останні 30 років, листопад на Черкащині потеплішав на 0,5º і став більш сухішим. Особливо теплими стали його перші 10 днів – денні температури в цей період ще можуть становити +14º. Однак, кінець місяця став значно холоднішим, можливі зниження температури вночі до 8º морозу.

У СЕРЕДУ-ЧЕТВЕР атмосферні фронти з північного-заходу, зумовлять у нашому регіоні дощі різної інтенсивності. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º.

ІЗ П’ЯТНИЦІ, за синоптичною класикою, після проходження атмосферних розділів, дощі припиняться, надійде більш прохолодна повітряна маса. Температура знизиться: вночі 3° тепла 2º морозу, вдень 5-10º.

У зв’язку з похолоданням автомобілістам вже варто змінити шини на зимові. Експерти зазначають – варто почати змінювати шини, коли середньодобова температура знижується до позначки у +7+8º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.