До Дня довкілля у Смілянському лісгоспі відбулися ряд заходів з благоустрою (фото)

До Дня довкілля та на завершення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Смілянському лісгоспі відбулися ряд заходів з благоустрою, до яких активно долучилися всі структурні підрозділи. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

В рамках акції «За чисте довкілля» силами лісівників було прибрано понад 30 гектарів територій зелених масивів, ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено майже тисячу дерев та кущів поблизу лісництв та на прилеглих територіях, розчищено три лісових джерела. Також лісівники долучилися до впорядкування алей, скверів, обелісків. Біля кількох лісництв з’явилися оновлені газони та квітники.

3З року в рік щовесни лісівники прибирають та озеленюють навколишні території, щоб переконати оточуючих, що довкола має бути чисто та зелено. Допомагають їм незмінні помічники – учні Смілянського шкільного лісництва. Своїми діями разом закликають пам’ятати, що кожен наш візит до лісу – не останній, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та затишним.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *