До черкаських добровольців по досвід

У селі Благодатне приймали колег із сусідньої області та правобережжя. Познайомитися із досвідом створення та функціонування добровільної пожежної команди до села Благодатне, Золотоніської територіальної громади приїхали куратор Фонду міжнародної солідарності Віктор Попруга із керівниками одразу кількох підрозділів місцевої пожежної охорони Полтавщини, а також керівний склад Будищенської територіальної громади де створюється місцева пожежна команда.

Дмитро Шевченко, староста села Благодатне, познайомив гостей із організаційними питаннями, які важливо враховувати під час створення місцевої пожежної команди. Пояснив особливості фінансування та функціонування місцевого пожежного підрозділу.

У свою чергу начальник команди Максим Масюк, познайомив гостей із підрозділом, його технічним забезпеченням, обладнанням, спорядженням та механізмами реагування доброовльців на надзвичайні ситуації.

Значну зацікавленість гостей викликали практична готовність добровольців надавати кваліфіковану медичну допомогу, а також співпраця із поліцейським громади в частині попередження пожеж в природних екосистемах, реагуванні на порушення правил пожежної безпеки громадянами.

За словами старости села та начальника ДПК, в планах місцевих добровольців відкрити в школі клас безпеки, та організувати при підрозділі дружину юних пожежних рятувальників, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.