До бюджету Черкащини надійшло понад 560 мільйонів гривень податку на прибуток

Податківці Черкаської області нагадують, податок на прибуток – загальнодержавний податок, який сплачується за рахунок прибутку організації (підприємства, банку, страхової компанії тощо), отриманого від здійснення господарської діяльності.

У 2020 році до бюджетів усіх рівнів надійшло від черкащан 566,3 млн грн податку на прибуток. До державного бюджету мобілізовано 507,3 млн гривень.

За рахунок сплати податку на прибуток місцеві бюджети поповнилися на 59,0 млн гривень. для платників податку на прибуток останній день подання податкової декларації з податку на прибуток за 2020 рік – 1 березня 2021 року, останній день сплати податку на прибуток за 2020 рік – 11 березня 2021 року.

Також, жителям нашої області нагадують, подати податкову декларацію з податку на прибуток підприємств суб’єкти господарювання можуть засобами Електронного кабінету платника, адже пріоритетним напрямом у роботі податківців області є вдосконалення електронних сервісів та активне впровадження найсучасніших інформаційних технологій для покращення обслуговування платників податків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *