До 8 років ув’язнення загрожує директору та головному бухгалтеру, які намагалися заволодіти бюджетними коштами

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора товариства та головного бухгалтера за заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, вчиненого за змовою групою осіб, та службове підроблення.

За даними слідства, директор товариства, яке займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, за попередньою змовою з головним бухгалтером цього ж товариства шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей намагалися заволодіти бюджетним відшкодуванням з податку на додану вартість у загальній сумі 848 007 грн.

Тобто, отримавши у червні-липні 2020 року бюджетне відшкодування з податку на додану вартість в сумі 848 007 грн, вказані особи у вересні 2020 року повторно склали та подали до органів податкової служби заявку щодо отримання того самого бюджетного відшкодування з податку на додану вартість. Однак свій злочинний намір не довели до кінця, оскільки їхні дії були припинені працівниками ГУ ДПС у Черкаській області.

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.