До 73-ї річниці визволення міста Сміли молодь роздавала листівки пам’яті

image-0-02-05-2fa39a255d0421dd665b0104c6406f7a167bba9dd0b9dff851b623c003b696cc-VДо 73-ї річниці визволення міста Сміла від фашистських загарбників у  державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» проведено ряд заходів.
26 січня в актовій залі зібралися учні та викладачі на відкриту виховну годину: «Сміла –  повоєнна. Сміла – сьогоденна…». Під час заходу  згадали і легенду про Смілу, і героїчні події смілян в роки Другої Світової війни, і героїв – визволителів Сміли, а також відбулася невелика подорож по сьогоднішній Смілі.
Метою заходу було – наголосити на тому, що треба зберегти все те,  що ми маємо,  пам’ятати про минулі героїчні події, радіти миру і спокою в рідному місті, не забуваючи про події на Сході України.
27 січня учні навчального закладу поклали квіти до братської могили і вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Цього ж дня представники груп та учнівська рада взяли участь у міській акції «Листівка пам’яті», яку проводило управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Прес-центр Смілянського ЦППРК

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *