До 5 років ув’язнення – за підтримку дій країни-агресора

12082022У суді доведено вину громадянина України, який є уродженцем російської федерації. За даними слідства обвинувачений із березня до червня 2022 року в одній із соціальних мереж поширював публікації, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України.

Судом обвинуваченого визнано винним та призначено 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Враховуючи, що обвинувачений притягується до кримінальної відповідальності вперше, шкодує про вчинене, а також має незадовільний стан здоров’я, йому установлено іспитовий строк тривалістю 3 роки.

Наразі законність судового рішення вивчається обласною прокуратурою.

Також, за процесуального керівництва прокурорів обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки Сміли за фактом глорифікації осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Обвинувачена з мотивів несприйняття діючої української влади та схвалення політики країни-агресора розмістила на особистій сторінці в забороненій соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» ряд публікацій із вихвалянням, виправдовуванням збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році.

За це передбачено покарання до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.