До 15 років позбавлення волі загрожує експоліцейському за співпрацю з окупантами

Черкаською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського роти конвойної служби ГУНП в Херсонській області за фактом колабораційної діяльності, а саме: добровільного зайняття громадянином України посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території.

За даними слідства працівник поліції, будучи обізнаними про ведення російською федерацією війни проти України, в м. Херсон, добровільно погодився на пропозицію обійняти посаду у незаконному правоохоронному органі «исполняющего обязанности инспектора батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области» та у подальшому посаду «командира взвода батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области».

Довідково: санкція ч. 7 ст. 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.