До 14 років позбавлення волі засуджено жителя Херсонщини, який погодився співпрацювати із окупантами

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду (in absentia) судом визнано винним ексначальника відділу виправної колонії на Херсонщині за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Його заочно засуджено до 14 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, а також відповідно до ст. 54 КК України позбавлено спеціального звання майора внутрішньої служби.

Прокурор у суді довів, що начальник відділу інтендантського та господарського забезпечення державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7)» добровільно погодився на співпрацю з ворогом.

Чоловік обійняв посаду виконувача обов’язків начальника установи у незаконному правоохоронному органі «голопристанская исправительная колония управления исполнений наказаний по Херсонской области».

На своїй посаді він виконував вказівки окупаційної адміністрації, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором частини території України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.