До 12 років позбавлення волі засуджено жінку, яка зі зброєю в руках чинила опір українським військовим

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури суд визнав винною жительку м. Антрацит Луганської області за участь у терористичній організації та сприяння її діяльності.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси жінку засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що 40-річна луганчанка у жовтні 2015 року добровільно вступила до силового блоку терористичної організації «луганська народна республіка», а з серпня 2016 року була направлена на військову службу до одного із бойових підрозділів вказаної організації, де обіймала посаду майстра-номера розрахунку так званого 2-го розрахунку мінометного взводу.

З серпня 2016 року до середини 2017 року жінка зі зброєю в руках брала безпосередню участь у силовому опорі військовослужбовцям ЗС України, задіяним у проведенні Антитерористичної операції (АТО), в районі населених пунктів Прибиш, Довге, Жовте та Слов’яносербськ Слов’яносербського району Луганської області.

Наразі засуджена переховується від правоохоронних органів та суду на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.