![Фото тематичне «Укрінформ»](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/630_360_1453446282-7443-300x171.jpg)
Фото тематичне «Укрінформ»
До 100-річчя Соборності України у Смілі утворять «ланцюг єдності». Смілян та гостей міста запрошують долучитися до нього. Про це у мережі Facebook повідомив громадський активіст Віктор Овчаренко. 22 січня о 12-00 по вулиці Соборній відбудеться «ланцюг єдності» та хода зі 100-метровим прапором України.
– Усіх для кого Єдина Україна не просто слова, а стан душі, запрошують долучитись до заходу, зазначає Віктор Овчаренко.
Залишити відповідь