Для жінок з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, працює кризовий центр «Місто Добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».

Про це інформують у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10; електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com.

Кризовий центр для жінок із дітьми “Місто добра» – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок.

У приміщенні центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами.

Мешканцями центру можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадяни інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Більше про діяльність центру на офіційному сайті: https://misto-dobra.com.ua.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *