Для розвитку підприємництва в Україні запустили національний проєкт Дія.Бізнес

бізнесДія.Бізнес – національний проєкт із розвитку підприємництва, який має дві складові: онлайн-портал і мережу центрів підтримки підприємців.

На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків, пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні, інформує відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів.

Для інформування про можливості для українців, задіяних у секторі малого та середнього підприємництва, Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про проєкт Дія.Бізнес.

Головною метою цих продуктів є популяризація Національної онлайн-платформи для підприємців Дія.Бізнес, де громадяни мають можливість безкоштовно отримувати онлайн – консультації, навчатися, шукати підтримку в своєму регіоні та скористатися іншими можливостями для розвитку бізнесу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *